Sunluna Trade teeb vanast katusest jälle uue

Tagasi Lisatud:

Katuste värvimine eeldab teadmisi, vastava tehnika olemasolu ja oskust mõlemaid eeldusi kasutada. Oluline on valida Eesti kliimasse sobivate omadustega kvaliteetne katuse värv ja järgida värvitootja juhendit. Katuse värvimiseks puhastatakse eeltööna katuse pind oksa- ja leheprahist, peale mida eemaldatakse katuse pinnalt terasharja ja kraabitsaga lahtine ja pragunenud värv, vältimaks uue värvi peale kandmisel ebameeldivate olukordade tekkimist.
Puhastusprotsessi kõige olulisem osa on kõrgsurvepesu. Ajapikku katusele tekkinud mustuse, soolade, õlide ja rasvade eemalduseks kantakse enne survepesu alustamist katuse pinnale ammoniaaki sisaldav spetsiaalne aine. Katuse pesule järgneb katuse loputamine ning katuse kuivatamine.

Tihtilugu peetakse üle 50-aastaste majade puhul veelekete lõpetamiseks ainsaks valikuks katus välja vahetada. Palju odavam lahendus on siiski pöörduda Sunluna Trade OÜ poole. Roostes plekk-katuse värvimise puhul keskendutakse rooste leviku lõpetamisele, kasutades kvaliteetset metallkruntvärvi, pärast mida pritsitakse katus kahekordse värvikihi alla, peatades rooste leviku täielikult.

Katuse hooldus on sama tähtis kui katuse ehitusel hea ja kvaliteetse ehitaja valimine. Soovituslik intervall katuse hooldamisel on 5 aastat. Korrapärane katuse puhastus või hooldus pikendab katuse eluiga ning aitab ennetada võimalikke probleeme juba enne nende tekkimist.

Puhas ja korras katus tähendab:

Esinduslikku välimust hoonel
Pikemat katuse eluiga
Probleemide vältimist tulevikus
Kindlustunnet järgneva 10 aasta jooksul, sest Sunluna Trade teeb Sinu vanast katusest jälle uue!