Aquaphor esitleb kahte uudistoodet

Tagasi Lisatud:

Aquaphor esitleb seekordsel messil kahte uudistoodet:

1) superkompaktset pöördosmoossüsteemi RO-312S PRO, mis teeb lihtsamaks nii allergikute kui tundliku tervisega inimeste elu. See ei lisa puhastamiseks ühtegi keemilist ainet! Ideaalne beebitoitude valmistamiseks ja filtreid on ülilihtne vahetada!

2) uue põlvkonna filterkannu J. Shmidt 500, mis on tegelikult suisa imetoode. See äärmiselt võimas veepuhastussüsteem on otsekui kodune veepuhastusjaam, mis asendab vajadusel ka valamualuseid veefiltrisüsteeme. Kauaoodatud nö nutifilter jõuab varsti ka kauplustesse. Lähemalt saab lugeda meie koduleheküljelt www.aquaphor.ee.

Lisaks:

*Tutvustame inimestele erinevaid võimalusi oma koduse kraanivee puhastamiseks. Filtreeritud vesi on hea nii tervisele kui välimusele – pehme vesi ei kuivata nahka ega juukseid. Lisaks paremale tervisele saab puhtama veega ka maitsvama kohvi ja tee, mõnusamad road… isegi etemini kerkivad pirukataignad! Ja mis kõige parem – kodumasinad tänavad sind, kui kasutad nendes vaid pehmendatud ehk karedusmineraalidest puhastatud vett – nii ei teki katlakivi ja hoiad kokku kodutehnika  puhastamise ja väljavahetamiste pealt.

Aitame orienteeruda toodete vahel, selgitame, mis puhul on hea filterkann, millal valamualune süsteem.

*Korraldame ka “läbivalamisi” ehk siis demonstreerime eluliselt, kuidas Aquaphori filter puhastab vett.