Kahe USB-pesaga pistikupesad ja uued trendikad värvitoonid JUNGi lülitivalikus

Tagasi Lisatud:

Kahe USB-pesaga pistikupesad ja uued trendikad värvitoonid lülitivalikus

JUNG valmistab premium-kvaliteediga tooteid igale maitsele ja rahakotile. JUNGi portfellis on lülitid, pistikupesad, dimmerid, termostaadid, erinevad reguleerimisseadmed ning alates sellest sügisest uued eksklusiivsed tooted – pistikupesad kahe USB laadimispesaga ja USB kiirlaadija ning uued trendikad matid värvitoonid lüliti- ja pistikupesade valikusse.

Uusi tooteid saab näha 30. oktoobrist 1. novembrini Tartus messil Ehitus ja Sisustus JUNGi stendil C-53.

JUNG SCHUKO pistikupesad kahe USB laadimispesaga ja JUNG Quick Charge kiirlaadija

JUNG tõi turule SCHUKO pistikupesa ühe Quick Charge kiirlaadijaga ning kahe USB laadimispesaga (USB-A ja USB-C), lubades muuta elektriinstallatsioonid lihtsamaks ning vähendada juhtmerägastikke, mis nutiseadmete kasutajaid tihti häirib. Need võimaldavad laadida korraga ja vaheldumisi väga erinevaid seadmeid: nutitelefone, tahvelarvuteid, Bluetooth-kõrvaklappe, nutikellasid jne. Need on ideaalsed kohvikutesse, juuksurisalongidesse, hotellidesse, koju ja kontorisse, sest pakuvad lahedust olukordades, kus ühest pesast on vaja laadida mitut seadet ning aku kiire täitmine on ülioluline. Uute integreeritud USB-pesademaksimaalne laadimisvõimsus on 15 vatti ning kui panna korraga laadima mitu seadet, jaguneb laadimisvõimsus USB pesade vahel võrdselt. Kui valida JUNG Quick Charge kiirlaadija, siis selle võimsus on 18 vatti. Mobiiltelefoni laadimise aeg on seetõttu väiksem, näiteks tühja iPhone 11 täislaadimiseks kulub 105 minutit. Need võimaldavad nutiseadmeid täita mugavalt otse seinast ilma adaptereid kasutamata, valikus on nii USB-A kui ka järjest rohkem kasutatavad USB-C pesaga kiirlaadijad. JUNG Quick Charge seadmed on tootja poolt testitud ja nutiseadmete turvaliseks laadimiseks sobilikud. Need on saadaval JUNGi klassikalise LS-sarja või modernse A-sarja disainis ning need sobituvad vastavatesse raamidesse.

Uued matid värvitoonid JUNGi lülitivalikusse

Lülitite disainimine, millega oleme tegelenud aastakümneid, on andnud oskusteavet ning võimaluse tulla nüüd välja uute eksklusiivsete värvitoonidega, millel on samasugune garantii värvi- ja kulumiskindlusele nagu mis tahes teistele JUNGi toodetele. 2020. aastal kõige viimane tooteuudis JUNGilt on kaks uut matti värvitooni – grafiitmust ja lumivalge. Need on ühtaegu märkamatud ja elegantsed. Noobel pealispind ei ole mitte ainult silmale ilus vaadata, vaid see on ka meeldiv puudutada. Need annavad uusi võimalusi interjööris luua puhtaid pindu või vastupidi – uusi põnevaid värvikontraste.

Matid värvitoonid on saadaval klassikalises LS 990 disainsarjas ning selle LS ZERO ja LS CUBE erisarjades, samuti JUNGI modernsetes A550 ja A FLOW lülitisarjades.

JUNG on 1912. aastal Saksamaal asutatud ettevõte, mis toodab disainlüliteid, pistikupesasid ja KNX-standardil põhinevaid targa maja lahendusi. 

www.jung.ee