Registreeru messile

Tagasi Lisatud:

Reedest, 30. oktoobrist kuni pühapäevani 1. novembrini toimub Tartu Näituste messikeskuses mess Ehitus ja Sisustus 2020.

Tartu Näituste korraldatavate ehitusmesside traditsioon ulatub tagasi 1995. aastasse. 25 aastaga on mess nii sisult kui vormilt kasvanud, viimased seitse aastat on ehitusteemade kõrval laialt esindatud ka sisustusvaldkonna väljapanekud.

Messil Ehitus ja Sisustus on ehituse ja sisustuse valdkonnad korraga esindatud, et pakkuda külastajatele terviklikumat ja põnevamat ülevaadet sektori arengutest. Mess on temaatiliselt väga lai ning pakub uudistamist spetsialistidele ja tavakülastajatele. Messil on esindatud ka kõik see, mis üldehituse ja kodusisustuse vahele mahub ehk saunad, aiamajad, kasvuhooned ja muu taoline.

Ekspositsiooniala paika jaanipäevaks

Aktiivsem ekspositsioonialade komplekteerimine algab kevadel mai kuus. Kel on soov messil osaleda, tasub endast märku anda, kuna vabade messipindade valik jääb päev-päevalt aina väiksemaks. Varase registreerimise eeliseks on ka kuni 30. juunini 2020 kehtiv soodushinnaga ekspositsiooniala registreerimise võimalus!

Kohtumiseni messil Ehitus ja Sisustus 2020!

Anders Urbel

Messi projektijuht
AS Tartu Näitused
T: (+372) 742 2547
E: anders@tartunaitused.ee