Mess - Osalejate blogi

 • Arctic Spas

  Tutvustame tippklassi välimassaaživanni, mis on täidetud sooja veega, et igaüks saaks näha ja käega katsuda, kuidas on õues aastaringselt veemõnusid nautida. Messil eripakkumine neile, kes ostuotsuse kohapeal langetavad.

 • Dealership/Maksistone

  Tuvustame messil Gampre kasvuhooneid. Gampre kasvuhooned on klassikalise viilkatusega ja tugeva alumiinium konstruktsiooniga kasvuhooned, mis on varustatud automaatse tuulutussüsteemiga.

 • Delux Dreams

  Messil on Delux Dreamsil kaasas kõige uuem ja moodsam voodikollektsioon ning tutvustame ka võimalust ise enda voodi kokku panna. Klient saab valida nii voodipõhja, peatsi, madratsi pehmuse, kanga materjali kui ka jalad. Lisaks vooditele esitleme luksuslikku voodipesu ning eksklusiivseid ruumilõhnastajaid. Messi raames jagame sooduskuponge, mille alusel on võimalik tellida oma unistuste voodi parema hinnaga.

 • Fortum Tartu

  Fortum Tartu pinnal saab tutvuda Fortum Tartu soojusvõrgu kaardiga, esitada liitumisavaldust liitumiseks Fortum Tartu soojusvõrguga, tutvuda väikemaja soojussõlmega ning laadida mobiiltelefoni.

 • Grano Digital

  Tutvustame messil paberist valmistatud trükitavast Re-board plaadist mööblit ja messiseinu, mille näide meie boks saab ka olema.

  Valmistame tellija kujunduse/firmastiiliga mööblit ja messiseinu.

  Lisaks sisekujunduse tarbeks fototapeet, fotokapa, fotolõuend, sisustuselemendid.

  Ehitajatele ja projekteerijatele pakume erinevaid teenuseid alates jooniste printimisest kuni objektitahvlite valmistamiseni.

 • Greentek Hulgikaubandus

  Greentek Hulgikaubandus tutvustab messil Brandti ja Teka uut köögitehnikat.

  Mõlema brändi ahjud on saanud uue disaini, muutunud mahukamakas ja energiasäästlikumaks. Brandt ahjude intelligentsed funktsioonid muudavad küpsetamise kiiremaks ja lihtsamaks. Teka on toonud turule esimese topeltpuhastussüsteemiga ehk DualClean ahju. Esmakordeselt näeb messil integreeritavad kapselkohvimasinat!

  Kõikide messikülastajate vahel loosime välja De Dietrich integreeritava espressomasina.

 • Icy Getec

  Energiasääst algab hoone kvaliteetsest soojustamisest! Icynene messiboksist leiad parima lahenduse oma kodule või ärihoonele, kuna Kanadas toodetud ja arendatud Icynene vahtsoojustus on hinnatud maailma üheks parimaks tooteks, mille paigaldusmahud kasvavad pidevalt. Just tänapäevased kõikjal karmistuvad nõuded hoonete energiatõhususele on kasvatanud jooksval aastal Icynene toodete paigaldusmahtu ainuüksi Euroopas 40%. Parima tulemuse saavutamine on tagatud tänu materjali omadustele ning litsenseeritud paigaldajatele.

  Kõikide uute klientide vahel, kes tellivad soojustustöö, läheb loosi kvaliteetse käsitööna valminud tuuleveski koduaia kaunistuseks. Tellitud soojustustöö teostamine peaks jääma vahemikku november 2017 – märts 2018 ning olema mahus vähemalt 15 m3.

 • Ilme Rätsep Disain

  Siidimaal funktsionaalse kontori- ja kodutekstiilina? Just nii! Ilme Rätsep Disain eksponeerib messil paneelkardinaid ja seinatekstiile, mis on valminud unikaalloominguna ja milles on ühendatud siidimaal ja innovatiivne tehnoloogia. Tule ja tutvu uue kollektsiooniga ning täienda oma interjööri uudsete lahendustega.

 • Kodu Kuubis

  Kodu Kuubis keskendub sel aastal maja seinakostruktsiooni täislahenduse eksponeerimisele – kolmekordse põhuplaadi kasutamine 225 mm karkassiga maja ehitamisel koos märgpuistes tselluvillaga. Kõiki eelpool nimetatud komponente koos kasutades saavutavad kliendid liginullenergia maja konstruktsiooni.

  Teiseks oluliseks osaks meie ekspositsioonialal on erinevate siseviimistlustoodete kasutamine põhuplaadist seinal. Eksponeerime nii-öelda korduma kippuvaid küsimusi: kas põhuplaadist seina tohib tapitseerida ja värvida? Kas seina katmine plaatidega on võimalik? Kas savikrohvi kasutamine põhuplaadist seinal on lubatud?

  Kodu Kuubis messipakkumine põhuplaadile:

  • 58mm paksusega plaat 14 eur+KM/ 1m2
  • 38mm paksusega plaat 13 eur+KM/ 1m2
 • KSV Ekspert

  Presenteerime UUT õhksoojuspumpa tootjalt DAIKIN (Jaapan). Selle tootesarja „Daikin Optimised Heating 4“ või ka „Daikin OH4“ tunnuslauseks on “soojuspump teiselt planeedilt!”

  Olulised märksõnad on hooajaline efektiivsus SCOP 5,3, külmaaine R32, energiamärgis A+++.

 • Slaf

  Jagame oma boksi kaheks osaks: esimene on nö maja, kuhu inimesed saavad siseneda ning seal on erinevad toad: lapsetuba, külalistuba, grown-up tuba ning koridor. Need alad me eraldame erinevate sisustuselementide ning valgustuse abil. Meil on seal kaks tüüpi valgustust – päevavalgustus ning UV-valgustus. See on tehtud selleks, et näidata inimestel, mis tooded me saame pakkuda. Meil on pakkuda erinevad kleebised ja tooded – fluorestsentsed, pimedas helendavad ja vinüülkleebised, fototapeedid, lõuendiprindid, fotokappad ja palju muud. Inimesed saavad näha mis dekoreerimiselemendid nad saavad endale tellida oma kodus hubase õhkkkonna loomiseks. See on nö toodete demonstratsioon.

  Samas pakkume ka loosimist – igaüks saab endale mistahes kleepsu meie e-poest tellida või oma enda disaini valida. Pakume inimestel ka tasuta kleebiste näidiseid – need on väiksed uhked kleepsud mobiiltelefonile ja arvutile, neid võib ka kleepida põhimõtteliselt igale siledale pinnale (mööbel, külmkapp, klaas, auto, sein) ning seega meie toodete kvaliteeti hinnata. Inimesed saavad ka meie toodete kataloogi vaadata ja kohapeal midagi endale tellida (inimene saab oma kleepsu kätte juba 2-3 päeva alates tellimuse vormistamisest).

 • Tartu Ülikool

  Koostöövõrgustik ADAPTER viib kokku ettevõtjate vajadused teadus- ja arendusasutuste kompetentside ning tehnoloogiliste võimalustega.

  ADAPTER võimaldab ühe klikiga saada ühendust kõikide selles osalevate Eesti teadus- ja arendusasutustega, esitada päring teadlastele, otsida nende poolt osutatavate teenuste seast endale tarvilik, tutvuda ettevõtetele suunatud toetusmeetmetega.

  Tutvustame erinevaid teadus- ja arendusasutuste poolt pakutavaid mõõte-, analüüsi- ja muid teenuseid.

 • Tiigitehnika

  Tiigitehnika OÜ toob messile automaatse tiigipuhastussüsteemi, mille tööd saavad kõik soovijad näha.

  Lisaks on meie ekspositsioonialal võimalik näha ujuvat aiatiigi purskkaevu, veealuseid valgusteid, erinevaid tiigivee filtreerimise ja aereerimise lahendusi. Külastajatel on võimalik meilt osta erinevas valikus tiigikala söötasid, tiigi bioloogilist tasakaalu parendavaid vedelikke jne.

  Ühtlasi on võimalik meie juurest tutvust teha eksootiliste Jaapani koikarpkaladega, kes ujuvad meie stendis asuvas basseinis.

 • Tööinspektsioon

  Tööinspektsiooni esindajad pakuvad konsultatsiooni töösuhete ja töökeskkonna alal. Toimub ka ehitusteemaline viktoriin koos auhindadega.

 • Äripäev

  Sel aastal pakume kõikidele messikülastajatele võimalust ajakirju tellida nii, et esimesed kaks kuud on tasuta ja edaspidine tellimus on samuti soodushinnaga.

 • XNORD

  Meie ekspositsioonipinnal saab näha järgnevate tootjate tooteid:

  • Romotop 3 klaasiga ülestõstetava uksega kaminasüdamik
  • Nordpeis ahjud, esmakordselt Salzburg L Basic
  • Dove valmiskaminad
  • LaNordica pliidid
  • Wolfshöher Tanwerke pottsepa šamotid ja segud
 • Airvitamin Grupp

  Tutvustame messil uusi Dyson käsitolmuimejaid ning tavatolmuimejaid. Väljas on ka Stadler Form õhuniisutid, õhupuhastid ja pesurid. Oleme väljas ka Veito soojuskiirguritega. Kõik tooted on soodsate messihindadega.

 • Baltic Industrial

  Baltic Industrial tutvustab messil Ehitus ja Sisustus Cummins diiselgeneraatorit C33 D5 ja Atlas Copco valgustorni Highlight B5+.

 • Benders Baltic Nord

  Benders on pereettevõte. Teame kui oluline on teistega arvestamine, arvamuste ja soovide ärakuulamine. Väärtustame oma kliente kui pereliikmeid, kellega koos oleme valmis tööd tegema parima tulemuse nimel. Seda aastast 1960, kui alustasime Rootsis betoonist katusekivide tootmisega. Meie tootevalikust leiab tooted: kivikatused, tänavakivid, soklielemendid, moodulkorstnad.

  UUS! Koduleht TONA moodulkorstendele www.tonaeesti.ee, leiad meid ka facebookis @TONAEESTI. Oleme Eestis nüüdseks pea 10 aastat pakkunud oma klientidele Saksa tippkvaliteetseid TONA moodulkorstnasüsteeme.

 • Domus Kinnisvara

  Domus Kinnisvara pakub kõikidele messikülastajatele oma parima valiku uusi kodusid, mille seas on nii uued korterid, ridaelamud kui ka krundid ning sealhulgas turul päris värsked projektid. Lisaks on meie portfellis investoritele suunatud pakkumisi nii üksikute objektide kui ka suuremahuliste arendusprojektide näol. Seega ootame ka klientide ostu- ja investeerimissoove üle Eesti. Ka on oodatud kõik kinnisvara puudutavad küsimused – soovid teada, mis sinu kinnisvara väärt on või mis tegevusi peab tegema ehitusdokumentatsiooni korrastamiseks – meie sõbralikud konsultandid vastavad heal meelel.

 • Eastcon AG Eesti

  Pakume titaankeraamilisi toiduvalmistamise nõusid ja aeglast mahlapressi toormahlade valmistamiseks.

  Titaankeraamilised nõud: soliidne disain, uusim tehnoloogia; tugevad ja kauakestvad, väga head mittenakkuvad omadused, lihtne puhastada, säästlikud.

  Universaalne klaaskaas Kitchen Joy: sobib kõikidele toiduvalmistamise nõudele läbimõõduga 24-28 cm; kaane ava takistab ülekeemist ja toiduvalmistamispinnad jäävad puhtad; kondensatsioonivesi kogutakse kaane serva, praadimisel ei teki pritsimist ja toit valmib krõbe ning maitsev; kerge puhastamine nõudepesumasinas.

  Mahlapress võimaldab valmistada tervislikke toormahlu köögi- ja puuviljadest. Töötab aeglastel pööretel ja on vaikne. Lihtne kasutada ja kerge puhastada.

 • Korest

  Soovime messil tutvustada uut tehnoloogiat Koreast – imeõhukest põrandakütet, mis käib parketti alla.

  Tule ja katsu oma käega head sooja põrandat!

 • Kukkumiskaitse

  Kukkumiskaitse boksist leiavad endale tegemist ja uudistamist nii ehitajad, ettevõtte juhid, arboristid kui ka inimesed, kelle elukutse või elustiil viivad neid aegajalt kõrgustesse.

  Saab näha erinevaid lahendusi enda katuste ja teiste kukkumisohuga kohtade turvaliseks muutmiseks. Samuti on võimalik näha laia valikut kukkumise eest kaitsvaid isikukaitsevahendeid, nööril töötamise varustust ja nende demonstratisooni.

  Töötuba: karabiinide ühendamise võistlus – tulemuseks kett kiiruse peale, parimatele auhinnad. Redeli kontrollimine – lihtne ja kasulik või hoopis tülikas tegevus demonstratsioone

  Näitame spetsiaalselt naistele toodetud turvarakmeid.

 • Maasoojus

  Paneme messiboksis reaalselt tööle Vaillant õhk-vesi soojuspumba.

 • MobiLED

  Tutvustame messil moodsaid kaasaskantavaid LED valgusteid nii kodukasutajatele kui ka professionaalidele. Meie laialdasse tootevalikusse kuuluvad akudega ja võrgutoitel LED prožektorid, erinevad käsivalgustid ja pealambid ning innovaatilised LED töömaa valgusmastid Suurbritannia tootjatelt NightSearcher, Unilite ja Ritelite. Esitleme unikaalset toodet – LED mütsi, milles on ühendatud sooja talvemütsi ja kvaliteetse pealambi parimad omadused. Meie stendis saab näha nii maailma kõige võimsamat akudega LED prožektorit NightSearcher SOLARIS kui ka soetada soodsate messihindadega töö- ja vabaaja valgusteid.

 • JUNG

  Sel aastal osaleb messil esmakordselt saksa päritolu targa maja lahendusi ja lüliteid tootev ettevõte JUNG. Messil tutvustab JUNG lüliteid ja pistikupesi alates traditsioonilistest lihtlülititest kuni nutikodu süsteemis kasutatavate lahendusteni, mis muudavad eluaseme funktsioonide juhtimise lihtsamaks ja mugavamaks. Näha saab funktsionaalseid lahendusi, mis juhivad automaatselt nii kütet, ventilatsiooni, valgustust, turvasüsteeme kui multimeediat. Tootevalik on silmapaistev ka disaini- ja värvilahenduste ning mitmekesise materjalivaliku poolest. Kõik JUNGi tooted valmistatakse Saksamaal kaasaegse tehnoloogia abil, et tagada kõrgeim kvaliteet. Tooted on ülemaailmselt hinnatud nii töökindluse, kasutajamugavuse kui stiilse välimuse poolest juba alates 1912. aastast.

 • Eesti Gaas

  Eesti Gaasist saab ka elektrit! Pakume elektrit laupäeviti lausa 0-marginaaliga. 

  Tule sõlmi messil elektrileping ning võid olla üks kolmest, kelle vahel loositakse tasuta gaasiauto Škoda Octavia terveks nädalavahetuseks!

 • Ekju SIA

  SIA Ekju on üks Läti suuremaid aiamööbli tootjaid. Lisaks traditsioonilisele aiamööblile tutvustame messil ruumi säästevat  tootesarja Riga. Firma tooteportfelli kuuluvad samuti lille- ja köögiviljakastid, pergolad, peenrapiirded ja muud aiakujunduselemendid. Tutvustame oma tooteid Eesti-Läti ühisstendil DELBI 2.

 • Damson SIA

  SIA Damson tutvustab messil RORBO spetsiaalseid puitlaastplaate, mis on mõeldud vesipõrandakütte paigaldamiseks puitpõrandate alla. Plaadid on varustatud soonega 16 mm küttetorustiku tarbeks ning nende kasutamine võimaldab kiiret ja materjalisäästlikku küttesüsteemi ehitust. Toode on väljas Eesti-Läti ühisstendil DELBI 2.

 • Kindlewood SIA

  SIA Kindlewood tutvustab innovaatilist süütepuitu, mis on mõeldud tule alustamiseks kaminates ja ahjudes. Toode on keskkonnasõbralik ja ökonoomne ning sobib nii küttepuude kui puitbriketi süütamiseks. Tulesüütamine ei vaja enam erilisi oskusi ja kannatlikkust, te ei määri ennast tuld tehes! Meie toodetega saab tutvuda  Eesti-Läti ühisstendil DELBI 2.