Pilet
Täispilet 5 €
Üliõpilane, õpilane, pensionär 3€
Grupipilet 2 €
Perepilet 10 €

* Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele, sooduspileti ostmisel tuleb esitada soodustust tõendav dokument.
* Grupipilet kehtib õpilas- ja üliõpilasgruppidele, minimaalselt 10 inimest grupis, hind kehtib eelregistreerimisel e-posti aadressil kadi@tartunaitused.ee.
* Perepilet kehtib kahele täiskasvanule ja kahele alaealisele lapsele, koos täisealise saatjaga pääsevad kuni seitsmeaastased lapsed messile tasuta.
* Parkimine messikeskuse parklates on külastajatele tasuta.Aeg 15.- 17. oktoober 2015
Neljapäev, 15. oktoober kell 11.00-18.00
Reede, 16. oktoober kell 10.00-18.00
Laupäev, 17. oktoober kell 10.00-16.00

Koht AS Tartu Näitused messikeskus, Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu 51014

Osalejate nimekiri
Ahjusepad OÜ www
Airvitamin Grupp OÜ www
Ait-Nord OÜ www
A-Kaabel OÜ www
Altrix OÜ
Araneo OÜ www
AugustESTFIN OÜ www
Baltic Industrial OÜ www
Bauer Veetehnika OÜ www
Benders Baltic Nord OÜ www
Cerbos OÜ www
Creative Woodworks OÜ www
Danfoss AS www
Dealership OÜ/Maksistone www
Disainmet OÜ www
Dogma OÜ www
Drymat Baltic OÜ www
Eastcon AG Eesti OÜ www
Eco Oil OÜ www
Eesti Puurkaev OÜ www
Energogen OÜ www
Esakoda MTÜ www
Esco AS www
Fulder OÜ www
GKR Trade OÜ
Greentek Hulgikaubandus OÜ www
Hansakamin OÜ www
Havator Kraana OÜ www
Hea Kaubandus OÜ www
Heikkinen OÜ www
Hinokad MTÜ
Icy Getec OÜ www
Indome OÜ www
Informatic OÜ www
Innovative Water Systems OÜ www
Intelivent OÜ www
Kangaspuudel OÜ
Kattocenter Eesti OÜ www
Khis OÜ www
Kipsivalu OÜ www
Kliimacentrum OÜ www
Koma Ehitus AS www
Kompaktfilter OÜ www
Korstnapühkimine OÜ www
KSV Ekspert OÜ www
Ledshop OÜ www
Lintman Eesti AS www
Liuglev Uks OÜ www
Luku-Expert OÜ www
LVM Kinnisvara OÜ www
LX Cosmetics OÜ/ CASADA www
Maaküte OÜ www
Maalikoda OÜ www
Mans OÜ
MediaTeam OÜ www
Meediapilt OÜ www
Melker Baltik OÜ www
Miridon OÜ www
Mõnus Minek OÜ www
Nelissen Eesti OÜ www
Nobenäpp OÜ
Okkastyle OÜ www
Printec Grupp OÜ
PRO PMK OÜ/ SUNAIR www
Radius OÜ/RCUBE www
Rapla Metall OÜ www
Register OÜ www
Ruuftop OÜ www
Seanil OÜ www
Selgesilm OÜ
Seve Ehituse AS www
Sigma Systems OÜ www
Sinear OÜ www
Softimus OÜ
Soojapood OÜ www
Soojuspumba Kodu OÜ www
Stencilit OÜ www
Sternoberg OÜ
SVT Balti OÜ www
Z500 FinEst OÜ
Tartu Regiooni Energiaagentuur MTÜ www
Termex OÜ www
Therm OÜ www
Trinka Design OÜ www
Tulves OÜ www
Tööinspektsioon www
Uniflex Systems OÜ www
Varustaja24 www
Viking Window AS www
VKG Plokk OÜ www
Õhkpõrand OÜ www
Äripäev AS
Ühisteenused AS
XNORD OÜ www

Osalejate nimekiri
Ahjusepad OÜ www
Messil soovime tutvustada uusi ahjumudeleid firmalt UUNISEPÄT OY,moodulitest soojamüüri kaminatele(Uunisepät OY),pelletkaminaid (MCZ) ja multifunktsionaalset pliiti( J.Corradi)

Airvitamin Grupp OÜ www

Ait-Nord OÜ www

A-Kaabel OÜ www
Meie tooted: Teema „Moderne kodu“; Koduautomaatika ehk „Tark maja“; Helindus – nähtamatud kõlarid; Home Cloud ehk privaatsed pilved; Disainlülitid ja -pesad

Altrix OÜ

Araneo OÜ www
Ehitusfirma Araneo tegeleb energiasäästlike kivimajade projekteerimise ja ehitamisega. Ehitame Aeroc, Fibo ja Columbia Kivi materjalidest eramaju, soovi korral võtmed kätte lahendustena.

AugustESTFIN OÜ www
HEITVEE BIOPUHASTUS SEADMED, mille valjatöötatud tehnoloogia tagab mitte ainult orgaanilise reostuse puhastamise, vaid saab suurepäraselt hakkama ka keemilise reostusega.

Baltic Industrial OÜ www
Baltic Industrial OÜ on Cummins diiselmootorite ja diiselgeneraatorite Baltikumi esindaja ja maaletooja. Lisaks kuuluvad meie tootevalikusse Fleetguard filtrid, Holset turbod. Teostame diiselmootorite hooldust ja remonti.

Bauer Veetehnika OÜ www
Bauer Veetehnika müüb ja paigaldab saksa tootja Bauer Watertechnology elektromagneetilisi veetöötlusseadmeid. Nendega on võimalik puhastada/kaitsta tarbevee-, kütte- ja jahutussüsteeme sinna tekkivast sademest ning seeläbi oluliselt vähendada hooldus- ja püsikulusid.

Benders Baltic Nord OÜ www
Messile tuleme Benders kivikatuste ja Tona ning Scancore moodulkorstendega.

Cerbos OÜ www
Messil tutvustame tooteid energia-ja keskkonnasäästlikele küttesüsteemidele.

Creative Woodworks OÜ www

Danfoss AS www

Dealership OÜ/Maksistone www
ElasticStone on kerge ja vastupidav ökoloogiline materjal, mis on valmistatud kasutades kaasaegseid teadustehnoloogiaid. ElasticStone ei erine välimuselt ja tehniliste parameetrite poolest naturaalsest kivist. Toimib lisandina soojus-, heli- ja hüdroisolatsioonile säilitades „hingava“ materjali omadusi.

Disainmet OÜ www

Dogma OÜ www

Drymat Baltic OÜ www
Drymat®Systeme on välja töötanud tehnoloogia, mis kuivatab vundamendi seintest ja taldmikust tõusva kapillaarniiskuse tõttu märgunud seinad ning tõkestab edaspidise niiskuse tõusu. Tehnoloogia põhineb elektrofüüsikalisel meetodil ning on uuemaid abinõusid kapillaarniiskuse sissetungi vastu. Kliendi vaatenurgast on tegemist väga lihtsa lahendusega, mis ei too endaga kaasa mahukaid ehitustöid. Tule tutvu!

Eastcon AG Eesti OÜ www
Messil pakume CERAFORT pinnakattega kööginõusid toidu valmistamiseks ja ka kuumaõhuringluse ahju.

Eco Oil OÜ www

Eesti Puurkaev OÜ www

Energogen OÜ www
Energogen põhitegevuseks on päikesepaneelide terviklahenduste müük ja paigaldus. Pakume konsultatsioone, tasuvusanalüüse, projekteerimist ja paigaldust. Sellel aastal tutvustame messil uue põlvkonna thin film päikesepaneele, millel on suurem tootlikkus võrreldest tavaliste päikesepaneelidega. Tänu uuele tehnoloogiale suudavad Solar Frontier päikesepaneelid toota rohkem energiat kõrgetel temperatuuridel, pilvise ilmaga ja varjulistes tingimustes.

Esakoda MTÜ www

Esco AS www

Fulder OÜ www
Uue põlvkonna õhk-õhk soojuspump Gree U-Grown on just põhjamaade jaoks loodud. Patenteeritud kaheastmeline kompressor toodab 40% rohkem soojust kui tavakompressorid. -30oC välistemperatuuril toodab soojuspump 80% maksimaalsest küttevõimsusest.

EPSCement on EPS graanulite ja tsemendi kuivsegu, pakendatud kottidesse. Kasutusalaks on põrandate valamine. Sobib hästi ka puitlaagidel vahelagede valamiseks. Kiiresti kuivav, kerge, soojapidav ja heli isoleeriv.


GKR Trade OÜ

Greentek Hulgikaubandus OÜ www
Greentek Hulgikaubandus OÜ on mitmete tuntud integreeritava ja muu kodutehnika kaubamärkide esindaja Eestis ja lähiriikides. Messil tutvustame uuemaid kodutehnika trende De Dietrich, Hotpoint ja Teka tootevaliku põhjal.

Hansakamin OÜ www
Kaminate, ahjude, pliitide, pelletikaminate ja korstnate müük ja paigaldus üle Eesti.

Havator Kraana OÜ www
Havator on ettevõtlusgrupp, mis pakub kraanateenuseid, eritransporti, osade kokkupanekut ja sadamakraanade teenuseid. Havatori erialaks on pakkuda terviklikke projektilahendusi koostöös oskuslike partneritega. Havator tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Venemaal ja Baltimaades.

Hea Kaubandus OÜ www
Uudistoodetest näitame esimest korda Ukraina firma ENSA terasest infrapuna kütteradiaatoreid. www.ensa.com.ua Samuti tutvustame uusi Türgi nanotehnoloogial valmistatud küttekehasid ning muidugi ka Aafrika radiaatoreid.

Heikkinen OÜ www
Kasvuhoonete tootmine, müük ja paigaldus. Erinevate plastikute - polükarbonaat PVC, PMMA, ACP lõikamine ja müük. Erinevate metallkonstruktsioonide valmistamine ja müük.

Hinokad MTÜ

Icy Getec OÜ www
Icy Getec OÜ on Kanadas toodetud vahtsoojustuse ICYNENE maaletooja ning ainuesindaja Eestis. Icynene vahte on toodetud ja arendatud 29 aastat. Tootevalik sisaldab ka parima kvaliteediga avatud pooriga vahtisolatsiooni Lite+. Materjalidele garantii 25 aastat, sertifikaadid. Messil sõlmitud leping soojustustöödele 10% soodsam tavahinnast!

Indome OÜ www
Indome OÜ – FIBARO ainus ametlik maaletooja Eestis esitleb: Uudne juhtmevaba targa kodu lahendus. FIBARO on parim saadaolev juhtmevaba targa kodu lahendus maailmas, kus on suurt rõhku pandud nii seadmete kvaliteedile kui ka disainile. FIBARO seadmed on toodetud euroopas ja vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustele.

Informatic OÜ www
Moll - ergonoomiline saksa koolimööbel ehk mööbel, mis kasvab koos lapsega - esmakordselt väljas Tartu messikeskuses! Näha saab moll`i tippmudelit Champion, millele on omistatud ka rahvusvaheline RED DOT disainiauhind.

Innovative Water Systems OÜ www
Innovative Water Systems OÜ on Eesti kapitalil põhinev pumplate tootmisele keskenduv ettevõte, mis aitab oma pumplate ja muude keskkonnaalaste toodete abiga lahendada vee kogumise, töötlemise ja ülepumpamise küsimused. Meie messiboksis (boks nr A34) on esindatud STRONG tootevalik, mis on mõeldud eelkõige eramajas tekkiva reovee kogumiseks ja töötlemiseks. Lisaks juba tuntud toodetele - STRONG reoveemahuti, STRONG septik ja STRONG eramajapumpla - tutvustame esmakordselt uut toodet reovee kogumiseks ja töötlemiseks – STRONG BioCleaner. Tegemist on biopuhastiga eramajale, mis on mõeldud kasutamiseks piirkondades, kus septikut ei ole lubatud kasutada.

Intelivent OÜ www
InteliVENT OÜ peamiseks tegevusalaks on innovatiivsete ja enegiasäästlike kütte, sisekliima ja energialahenduste müük, paigaldus ja projekteerimine.. InteliVENT OÜ on Zehnder Comfosystems ventilatsioonilahenduste ja kiirguskütte/ -jahutuse lahenduste ametlik maaletooja, passiivmajade ventilatsioonisüsteemide brändi PAUL Wärmerückgewinnung Gmbh ametlik maaletooja, Saksa tootja inVENTer Gmbh lokaalsete energiatagastusega ventilatsoonilahenduste maaletooja ning samuti duššivee soojustagastussüsteemi Zypho ametlik esindaja Eestis.

Kangaspuudel OÜ

Kattocenter Eesti OÜ www

Khis OÜ www

Kipsivalu OÜ www
Messi teemad: Kipsivalu põrandate rajamine ning põrandate tasandamine. Kipsivalu OÜ poolt pumbatavad kipsisegud sobivad kasutamiseks siseruumides, uutel ja renoveeritavatel ehitusobjektidel. Isetasanduv põrandasegu on praktiline, majanduslikult mõistlik ja kiire lahendus.

Kliimacentrum OÜ www

Koma Ehitus AS www
Koma Ehitus AS on 1992. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle üheks peamiseks tegevusalaks on elektrimaterjalide jae- ja hulgimüük. Meie kaubavalikust enamuse toome ise maale. Tartu Ehitus ja Sisustus messil tutvustame Sloveenia tootja TEM moodul pistikupesade ja lülitite süsteemi. Nii toodete kui materjalide valik on väga lai. Pakume ka naturaalsest materjalist (metall, puit, klaas) raame. Samuti on võimalus tellide individuaalse disaini ja logoga raame.

Kompaktfilter OÜ www

Korstnapühkimine OÜ www
Korstnapühkija Marko Mesi

KSV Ekspert OÜ www
Kliimakaubamaja - õhk-, õhk-vesi- ja maasoojuspumpade müük, hooldus ja paigaldus.

Ledshop OÜ www

Lintman Eesti AS www

Liuglev Uks OÜ www
Liuguksed, garderoobid, vaheseinad. Eesti suurima liuguksetootja L-UKS, suurim edasimüüja Liuglev Uks Tartu, Fortuuna 1 7334066, Pärnu mnt 110, Sõpruse pst 145

Luku-Expert OÜ www
Luku-Expert on vanim Eestis tegutsev lukufirma, alustades tegevust 1992. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on läbipääsu- ja turvalahenduste hulgi- ja jaemüük, paigaldus ning hooldus.

LVM Kinnisvara OÜ www
Kinnisvara ost, müük, maaklerteenus. Kinnisvara hindamine. Arendused.

LX Cosmetics OÜ/ CASADA www
Tuleme messile Casada massaažiseadmetega.

Maaküte OÜ www

Maalikoda OÜ www

Mans OÜ

MediaTeam OÜ www

Meediapilt OÜ www

Melker Baltik OÜ www
Meie esitletavate toodete hulka kuuluvad vaia rammija ja postitõmmits ning erinevad määrdeained.

Miridon OÜ www

Mõnus Minek OÜ www

Nelissen Eesti OÜ www
Nelissen Eesti on Belgia Nelissen tehase ainuesindaja Eestis. Meie toodangu hulka kuuluvad kõrge kvaliteediga ökoloogilised 100% savist valmistatud tellised, tellisplaadid, nurgaplaadid ja vuugisegud. Kõigil messil tehtud tellimustel kehtib soodushind -20%.

Nobenäpp OÜ
Messil eksponeerime: Biokraft puhastuskivi - üldpuhastusaine koikide pindade puhastamiseks; Houseware juurvilja koorimise- ja dekoreerimise noad, riivid, loikurid, keraamilised pannid.

Okkastyle OÜ www

Printec Grupp OÜ

PRO PMK OÜ/ SUNAIR www
SunAir-Parmair ventilatsiooniseadmed; Puzer keskustolmuimejad

Radius OÜ/ RCUBE www
Valmistame moodsa välimusega moodulmaju kontoripinna laiendamiseks, aiamajaks või välisaunaks. Võimalik tellida maja vastavalt kliendi soovidele.

Rapla Metall OÜ www

Register OÜ www

Ruuftop OÜ www

Seanil OÜ www
Seintele joonistamine oli vast igaühe lapsepõlveunistus – suured puhtad pinnad, mis ei piira julgeid mõttelende. Nüüd on see teoks saanud – Seanil OÜ (Smart Walls) tõi kevadel Eesti turule nutikad innovatiivsed siseviimistlustooted, mis spetsiaalsete kruntide ja värvide abil muudavad tavalise toaseina valgetahvliks, magnettahvliks või kasvõi mõlemaks korraga. Tänavusel Ehitus ja Sisustusmessil Tartu Näituste messikeskuses demonstreerib Smart Walls meeskond valget- ja läbipaistvat tooni Smart tahvlivärviga kaetud pindu, magnettahvlit ja magnettapeeti.

Selgesilm OÜ

Seve Ehituse AS www
Meie boksis on esindatud: Seve Ehituse AS – majad ja ehitus; Ilvestalo – majad; NorDan AS – aknad

Sigma Systems OÜ www
Müük, projekteerimine, paigaldus:
õhk-vesi soojuspumbad; maasoojuspumbad; õhk-õhk soojuspumbad ja konditsioneerid; päikeseelektri süsteemid; päikeseküttesüsteemid.


Sinear OÜ www

Softimus OÜ

Soojapood OÜ www
Akumulatsioonipaakide tootmine , jae- ja hulgimüük; Pelletkatlad, pelletkaminad, tahkeküttekatlad, päikeseküttesüsteemid, soojuspumbad; Küttesüsteemide projekteerimine ja ehitus.

Soojuspumba Kodu OÜ www

Stencilit OÜ www

Sternoberg OÜ

SVT Balti OÜ www
SVT Balti on messil väljas pelletikatelde ja -kaminatega, samuti esitleme puupliite ja kaminaid ning SVT tulekoldetarvikuid.

Z500 FinEst OÜ

Tartu Regiooni Energiaagentuur MTÜ www

Termex OÜ www

Therm OÜ www
Tegeleme Majade soojustamisega erinevate vahtudega nagu näiteks Polüuretaan vahud ning süstime seinad soojaks Termovahuga. Lisaks müüme Polüuretaan vahtude toormaterjali ja PIR soojustusplaate.

Trinka Design OÜ www

Tulves OÜ www
Veetöötlusseadmed era- ja tööstustarbijatele. Jae- ning hulgimüük koos paigaldusega. Kaubamärgid: Microdos; Siata; Autotrol; Fleck; Clack

Tööinspektsioon www
Messil jagame töökeskkonna ja töösuhete alast nõu. Nõustame nii töösuhete teemadel, töötervishoiu- ja tööohutuse teemadel. Räägime teavitustegevustest: milliste kanalite kaudu TI infot jagab, kust seda otsida ja kuidas ning millistes küsimustes TI-ga kontakteeruda.

Uniflex Systems OÜ www

Varustaja24 www
Messile tuleme Bosch Professional käsitööriistadega, Spit-Paslode naelapüssidega, Husqvarna teemantpuurmasinatega, Leo kulumiskindlate pikendusjuhtmetega, Ecolight LED prožektoritega. Kõiki tööriistu saab kohapeal testida.

Viking Window AS www
Vikingi Window stendil saab näha esimest passivakent, mis on Eestis välja töötatud ja Saksamaa Passive House Institute'i poolt sertifitseeritud väljapoole avatav passiivmaja aken. Viking SW14 puitalumiinium aknal on spetsiaalselt Eesti ja Põhjamaade kliimaolusid arvestades välja töötatud ilmastikukindel konstruktsioon.

VKG Plokk OÜ www
ROCLITE bränd kuulub ettevõttele VKG Plokk OÜ. Ettevõtte tegevusalaks on uue põlvkonna poorbetoonplokkide tootmine. ROCLITE plokk on keskonnasõbralik, kõrge soojapidavusega, hea helipidavusega, tulekindel ja kergesti töödeldav. ROCLITE ehitusplokkidele lisaks pakume silluseid, Murfor armatuuri, käsitööriistu.

Õhkpõrand OÜ www
Meie toodeteks on LEGALETT energiasäästlikud õhkpõrandaküttesüsteemid, vundamendisüsteemid.

Äripäev AS
Ajakirjad Imeline Teadus ja Imeline Ajalugu.

Ühisteenused AS
Messil on AS Ühisteensued väljas G4S Infokaitseteenus’ega- Infokaitseteenuse protsess koosneb plommitud kogumisanumatest, turvalisest transpordikorraldusest ja täielikku konfidentsiaalsust tagavast hävitusprotsessist.

XNORD OÜ www
Nordpeis ahjud, Vilpra metallmoodulkorstnad, kaminasüdamikud, pliidid, valmiskaminad.